2016-08-29

Giresunspor-Balıkesirspor l Maç Sonu Teknik Direktörler

Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, sahalarında kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.
İyi bir takımız, iyi oyuncularımız var ama biraz zaman ihtiyacımız var” diyen Kaplan, ”Bizim geçen hafta oynadığımız oyun daha farklıydı bu hafta ki oyunumuz daha farklı çünkü rakip takımı analiz ettiğimizde onların hep uzun toplarla geldiğini bizim de önce kontrollü oynayıp ondan sonra golü bulmamızı istedi. Maçın geneline baktığımız zaman istek, arzu, hırs ve mücadele bakımından kazanmak isteyen bir takımımız vardı. Milli Takım aramız var ondan sonraki maçımız deplasmanda olacak ama ben cesaretli bir insanım, bizim için içerisi dışarısı fark etmiyor. Ben Giresun halkını mutlu etmek için buradayım” ifadelerini kullandı.

ERGİNER: ŞAKA GİBİ BİR MAÇI KAYBETTİK

Balıkesirspor Teknik Direktörü Reha Erginer, Giresunspor maçında geçen haftanın bir benzerini yaşadıklarını söyledi.
Erginer, “Geçen hafta üç puan kaybedip geldik. Bu maçı o maçın telafisi olarak görüyorduk. Maçın ilk yarısı genel olarak orta saha mücadelesinde geçti. İki takımın ilk yarıda çok pozisyonu yoktu. İkinci yarıda ise kendi açımdan berabere kalsak üzüleceğim bir maçı kaybettik. Geçen haftanın bir benzeri gibi. Penaltı kaçırdık. Bireysel hatadan umulmadık bir gol yedik. Şaka gibi bir maçı kaybettik” dedi.

Hiç yorum yok: