2016-05-01

2015-2016 PTT 1.Lig 32.Hafta l Balıkesirspor:1-Samsunspor:0Balıkesirspor'umuz ligin 32.haftasında kendi sahasında Samsunspor'u ağırladı.

Kadro dışı kalan Kerim AVCI,Yiğit GÖKOĞLAN ve Josip TADİC'in yokluğunda Balıkesirspor'umuz maça," Andrija Vukovic, İlhan EKER,Tomislav Glumac, Bülent CEVAHİR, Okan ALKAN, Ragıp BAŞDAĞ, Muhammed Ali DOĞAN, Eray ATASEVEN, Dilaver GÜÇLÜ, Berat TOSUN, Genero Zeefuik 11'i ile başladı..Balıkesirspor'umuz hızlı başladığı karşılaşmada Genero ZEEFUİK'in 9.dakikada kendi hazırladığı pozisyonda attığı gol ile 1-0 öne geçti.

Balıkesirspor'umuz ilk yarıda özellikle Berat TOSUN ve Dilaver GÜÇLÜ'nün ekstra etkisizlikleriyle 2.gol fırsatlarını bir türlü yakalayamadı ve ilk yarı 1-0 üstünlüğümüzle sona erdi.

Balıkesirspor'umuz 2.yarıya ise çok hızlı başladı.. Üst üste mutlak pozisyonlardan yararlanamadık..62.dakikada Dilaver GÜÇLÜ kaleciyi geçip golü atamadı.
64.dakikada maçın en kötü isimlerinden Berat TOSUN oyundan çıktı Ante ERCEG oyuna girdi.
Her iki takımın bir çok pozisyondan yararlanamadığı dakikalarda 83.dakikada Muhammed Ali DOĞAN oyundan çıkarken Alfred SANKOH oyuna girdi.

Bir çok fırsattan yararlanamadığımız karşılaşmada maç 1-0 sona erdi..

Balıkesirspor'umu puanını 46ya yükseltti ve playoff şansını devam ettirdi.

Hiç yorum yok: