2017-07-03

Balıkesirspor Başkan Adayı: Remzi BONCUK
BAŞKAN UĞUR’UN BALIKESİRSPOR BAŞKAN ADAYI REMZİ BONCUK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesirspor Kulübü Başkanlığı için işadamı Remzi Boncuk’un ismini açıkladı. Çoğunluk sağlanması halinde bugün yapılacak olan, sağlanmaması durumunda ise 10 Temmuz günü gerçekleşecek olan kongrede Başkan Uğur’un adayı Remzi Boncuk oldu.

Balıkesirspor’un kötü gidişatına el atan Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur, kulübün başına Remzi Boncuk başkanlığında bir yöneyim getirmek istediklerini söyledi. Genel Kurul’da Boncuk başkanlığındaki listeyi destekleyeceğini açıklayan Başkan Uğur, kulübün hak ettiği yerlere gelmesi için geçmişte olduğu gibi her türlü desteğe devam edeceğini belirtti. Başkan Uğur’un adayı olan Boncuk, kulübün Mali İşler ve Kurumsallaşmadan Sorumlu Asbaşkanı olarak görev yapıyordu.

Remzi Boncuk kimdir?

1965 yılında Bursa’da dünyaya gelen Boncuk, ilk, orta, lise ve yüksek öğrenimini Bursa’da tamamladı. Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Boncuk, İstatistik üzerine master yaptı. Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeliği görevlerinde de bulunan Remzi Boncuk, Çizgi Mermer LTD.kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi. Balıkesirspor Mali İşler ve Kurumsallaşmadan Sorumlu As Başkanı olarak görev yapan Boncuk evli ve iki çocuk babasıdır

Hiç yorum yok: